Ben 10 Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ben 10 Türkiye

Ben 10 Türkiye

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

omnıtrıx sırları

YazarMesaj
eser
Admin

omnıtrıx sırları Empty
MesajKonu: omnıtrıx sırları   omnıtrıx sırları I_icon_minitimePtsi Ağus. 03, 2009 6:45 pm

Yaratılış

Omnitrix, Azmuth adlı bir galvan tarafından evrene barış gelmesi ve insanların diğer türlerinin nasıl yaşadığını anlamak için yaratıldı.Ama vilgax gibi kötüler onu bir uzaylı ordusu yaratıp dünyayı ele geçirmaye yarayacak bir silah olarak görüyor!
değiştir Nasıl Çalışır

Bben,yaratık moduna geçmek için omnitrix'in yanındaki bir düğmeye bastığında ön yüzeydeki kapak açılır!Ben kapağı çevirerek doğru yaratığı seçer ve küçük bir vuruşla yerine yerleştirir.Omnitrix,seçilen yaratığın Dna'sını Ben'inkiyle karıştırdığında kötülere dersini verme zamanı geldi demektir!
değiştir Nasıl Kontrol Edilir?

Omnitrix'in yanında şifre girmeye yarayan 4 tuş var.Bunlara basarak çeşitli uzaylılar saate gelebilir,ve bir sürü kombinasyon açabilirsiniz.Ben,İntikam İçin Geri Dönüş adlı bölümde omnitrix'in ana kontrol şifresini yanlışlıkla bulmuş ve Vilgax ile Kevin ile savaşmıştır.Ana kontrol bir uzaylıda istediğin süre kadar kalabilme ve istediğin uzaylıya başka bir uzaylıyken dönüşmeni sağlıyor.İntikam için geri dönüş bölümünde Vilgax ile Kevin geçersiz boş göstericiye hapsolmuş ,omnitrix'i Ben'den çıkarmış ama sonra Gwen Omnitrix'i alıp Ben'e vermiştir.
http://ben10tryedek.benimforum.org

omnıtrıx sırları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» omnıtrıx renkleri
» omnıtrıx ile ilgili bilgiler
» omnıtrıx gizli şifresi 3
» omnıtrıx gizli şifresi 2
» omnıtrıx gizli şifresi 4